Data Clean Rooms (DCR) bieden adverteerders en uitgevers een veilige, privacy-conforme omgeving om data te matchen, zonder gevoelige persoonsgegevens te delen. Data Clean Rooms zijn nu een essentieel onderdeel van datagedreven digitale strategieën.
Concreet stellen Data Clean Rooms adverteerders in staat First Party Data – verkregen met toestemming – te gebruiken om de targeting op punt te stellen.
“We kunnen positieve of negatieve targeting activeren, afhankelijk van de doelstellingen van de campagne”, verklaart Raphaël Stuyck, Senior Data Consultant bij IPM Group.
Zo kunnen gekende IPM-bezoekers die ook speler zijn van kansspelen opnieuw geactiveerd worden (positieve targeting). Omgekeerd vormen profielen die wel gekend zijn bij IPM maar niet bij de adverteerder, interessante, geschikte prospects.
Een andere belangrijke factor is closed loop measurement.
Nadat de advertentie is weergegeven, worden de identificatiegegevens van gebruikers die de advertentie hebben gezien of erop hebben geklikt, teruggestuurd naar de DCR om te worden vergeleken met de gegevens van de adverteerder.
“Dit maakt een nauwkeurige analyse van de prestaties mogelijk, zonder dat de data ooit de beveiligde omgeving verlaat”, verduidelijkt hij.

De InfoSum DCR wordt al bij verschillende van onze adverteerders gebruikt en is bij ons al meer dan een jaar operationeel. Daarnaast werken we momenteel aan de integratie van andere Data Clean Rooms, zoals Decentriq, die momenteel wordt afgerond.

Wilt u meer weten over onze digitale aanbiedingen?
Contact ons op [email protected]



